Süre                : 1 Saat 44 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Mayıs 2008 Cuma, Yapım Yılı : 2008
Türü                : Macera,Drama,Savaş
Taglar             : hare krishna,poland,canada,piano,world war two
Ülke                : Kanada,Yunanistan
Yapımcı          :  Cinegram , Serendipity Point Films , Strada Films
Yönetmen       : Jeremy Podeswa (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Anne Michaels (IMDB)(ekşi),Jeremy Podeswa (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Robbie Kay (IMDB)(ekşi), Monika Schurmann (IMDB), Nina Dobrev (IMDB)(ekşi), Jordan Pettle (IMDB)(ekşi), Rade Serbedzija (IMDB), Vieslav Krystyan (IMDB), John Watson (IMDB), Stephen Dillane (IMDB), Rosamund Pike (IMDB), Maggie Huculak (IMDB), Devon Bostick (IMDB), Diego Matamoros (IMDB), Sarah Orenstein (IMDB), Gray Powell (IMDB), Dmitry Chepovetsky (IMDB), Jennifer Podemski (IMDB), Fiona Highet (IMDB), Larissa Laskin (IMDB), Daniel Kash (IMDB), Themis Bazaka (IMDB), Giorgos Karamihos (IMDB), Danae Skiadi (IMDB), Thanos Sakellariou (IMDB), Anastassia Anastassopoulou (IMDB), David Fox (IMDB), Marcia Bennett (IMDB), Mitchell Nye (IMDB), Ed Stoppard (IMDB), Rachelle Lefevre (IMDB), Ayelet Zurer (IMDB), Adrian Frieling (IMDB), Stefen Rollpiller (IMDB), Hailey Dawn (IMDB), Birgitte Solem (IMDB)

Fugitive Pieces (~ Beglio uzrašai) ' Filminin Konusu :
Fugitive Pieces is a movie starring Robbie Kay, Monika Schurmann, and Nina Dobrev. A child escapes from Poland during World War II and first heads to Greece before coming of age in Canada.

Facebook Yorumları
  • comment image

    fugitive pieces, bir jeremy podeswa filmi. yazarlık deneyimi, bir sürgün hayat, bir adanın koylarında süregiden bir bitimsiz aşk. nazi dönemi ile yoğun ilişkiler taşıyan filmde korkuların yaşamları nasıl da esir aldığına dair sahnelerle karşılaşıyoruz. ait olamama, zamanda yaşamda huzurlu güvende hissedememe, sürekli kaçma, sığınıcak daha derinler ve beyaz dolu gökler arama... günümüzün modern öznesinin, düşünce ile dolu öznenin heidegger bağlamında ölüme doğru varlık olan öznenin talihsiz yazgısı: korkan bireyler, korkup kaçan düşünceler... bella'ya olan sonsuz aşk ve bir çocuğun trajik geçmişi, romantik ve lirik şölenlerden hoşlananlar için dinginleştirici bir film...


    (aletheia - 4 Ocak 2010 23:04)

Yorum Kaynak Link : fugitive pieces