Süre                : 1 Saat 41 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Eylül 2011 Perşembe, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Cinayet
Ülke                : ABD,Fransa,İngiltere
Yapımcı          :  Universal Pictures , Relativity Media , StudioCanal
Yönetmen       : Oliver Parker (IMDB)
Senarist          : Hamish McColl (IMDB)(ekşi),William Davies (IMDB)(ekşi),Neal Purvis (IMDB)(ekşi),Robert Wade (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Roger Barclay (IMDB)(ekşi), Eric Carte (IMDB)(ekşi), Rowan Atkinson (IMDB)(ekşi), Togo Igawa (IMDB)(ekşi), Eleanor Wyld (IMDB)(ekşi), Gillian Anderson (IMDB), Rosamund Pike (IMDB)(ekşi), Dominic West (IMDB)(ekşi), Tim McInnerny (IMDB), Mariella Frostrup (IMDB), Daniel Kaluuya (IMDB), Courtney Wu (IMDB), Richard Schiff (IMDB), Rupert Vansittart (IMDB), Isla Blair (IMDB), Christina Chong (IMDB), Siu Hun Li (IMDB), Joséphine de La Baume (IMDB), Chris Jarman (IMDB), Andrew Woodall (IMDB), Burn Gorman (IMDB), Isabella Blake-Thomas (IMDB), Mark Ivanir (IMDB), Stephen Campbell Moore (IMDB), Lobo Chan (IMDB), Clara Paget (IMDB), Lily Atkinson (IMDB), Benedict Wong (IMDB), Ian Shaw (IMDB), Jeff Lipman (IMDB), Ben Miller (IMDB)

Johnny English Reborn (~ Johnny English'in Dönüsü) ' Filminin Konusu :
Kahramanımız Johnny English bu kez Çin başbakanını öldürmek isteyen uluslararası işler yapan bir suikastçi çetesine karşı mücadele vermektedir. Heyecan ve komedi dolu bir kovalamaca bizleri beklemektedir...


 • "rowan atkinson var ise bende varim dedirten film.izleyin izlettirin."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kesinlikle çok keyifli. bana göre austin powers serisinin yarattığı epik sahnelere yenilerini eklemiş rowan kardeş. çok leş komedi filmlerini sevmiyorsanız uzak durun ama komedi filmlerini sorgulamadan izleyen birisiyseniz arkadaş ortamında falan iyi gider bence bu film. ayrıca film bitip yazılar akarken kapatmayın filmi, sonrasında başarılı bir sahne daha var.


  (sycrone one - 29 Ocak 2012 21:20)

 • comment image

  her rowan atkinson filminde olduğu gibi izlerken insanın bir yandan sinirden bir yandan gülmekten kalbini sıkıştıran film. ayrıca aşağıdaki muhabbetin döndüğü film:

  --- spoiler ---

  waitress: would you want dessert ?
  simon: yes, you .
  j. e.: bring two spoons ..

  ---
  spoiler ---


  (theoria - 28 Ocak 2012 20:57)

 • comment image

  rowan atkinson'in ilk kez saf ve uyanık rollerini bir arada oynadığını görmemizi sağlayan film.

  --- spoiler ---

  johnny'nin gizli tetikçi zannedip pamela'nın annesini ve kraliçeyi pataklamasına acayip güldüm. gerçekten başarılı bir film olmuş.

  ---
  spoiler ---


  (kya - 26 Ocak 2012 22:28)

 • comment image

  --- spoiler ---

  colin'in odasında colin mcrae rally oynaması ayrı bir yarmıştır beni. ben onu bunu bilmem ama rowan atkinson'un filmleri her zaman eğlenceli oluyor o yüzden seviyorum bu adamı ve oynadığı her filmi her ne kadar çoğu kişi bu abinin espiri anlayışını sevmesede. ayrıca (bkz: balls of steel)

  ---
  spoiler ---


  (toutaku - 22 Ocak 2012 02:06)

 • comment image

  rowan atkinson'ın bugüne kadar çizdiği "saf gerizekalı" tipini modifiye ettiği yeni bir film. yine aptallığını sergileyen atkinson bu filmde normal bir insan kadar zeki görünüyor ve bu da filmin gerçeklik algısını arttırıyor. ben bu yeni johnny english'i pek sevdim.

  --- spoiler ---
  die another day filminde mi7 ajanı olup bond'a ihanet eden rosamund pike'ı görünce hain olmasından korktum ama sadece yiyişmeci çıktı; sevindim.
  ---
  spoiler ---


  (seyuranto - 14 Ocak 2012 15:31)

 • comment image

  gidip anıra anıra güldüğüm film. rowan atkinson yine komedinin doruklarında bir seyirlik sunuyor bize, eğlenceli iki saat geçirmek isteyenler için ideal. bir başka rowan atkinson harikası için;

  (bkz: mr. bean)


  (balevso - 2 Kasım 2011 21:22)

 • comment image

  filmin başındaki "tibet'de eğitim", "çinli vortex ajanını çatıların tepesinde ve daha sonra yatla kovaladığı sahneler" ve "işte bu rowan atkinson!" dedirten daha nice sahnesi ile son zamanlarda seyrettiğim en iyi film... son 2 hafta içinde seyrettiğim "3 musketeers" ve "the thing'den" sonra çok iyi geldi...


  (liamangelus2001 - 30 Ekim 2011 16:46)

Yorum Kaynak Link : johnny english reborn