Süre                : 1 Saat 41 dakika
Çıkış Tarihi     : 07 Ağustos 2014 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi
Taglar             : turtle,ninja,sewer,mutant,18 wheeler
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Jonathan Liebesman (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Josh Appelbaum (IMDB),André Nemec (IMDB)(ekşi),Evan Daugherty (IMDB)(ekşi),Peter Laird (IMDB)(ekşi),Kevin Eastman (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Will Arnett (IMDB)(ekşi), William Fichtner (IMDB)(ekşi), Alan Ritchson (IMDB)(ekşi), Noel Fisher (IMDB)(ekşi), Pete Ploszek (IMDB)(ekşi), Johnny Knoxville (IMDB)(ekşi), Jeremy Howard (IMDB)(ekşi), Danny Woodburn (IMDB), Tony Shalhoub (IMDB), Tohoru Masamune (IMDB), Whoopi Goldberg (IMDB), Minae Noji (IMDB), Abby Elliott (IMDB), Madison Mason (IMDB), Taran Killam (IMDB), K. Todd Freeman (IMDB), Paul Fitzgerald (IMDB), Malina Weissman (IMDB), Venida Evans (IMDB), Mikal Vega (IMDB), Harley Pasternak (IMDB), Braeson Herold (IMDB), Chris Wylde (IMDB), Chance Kelly (IMDB), Rick Chambers (IMDB), Leyna Nguyen (IMDB), Derek Mears (IMDB), Matthew Andrews (IMDB), Reginald L. Barnes (IMDB), Stacey Bender (IMDB), Rick Bolander (IMDB), Chris Brewster (IMDB), Dondrie Burnham (IMDB), Richard R. Corapi (IMDB), Chris J. Cullen (IMDB), Sue Dahlman (IMDB), Greg Duncan (IMDB), Robert Ian Evans (IMDB), Alison Fernandez (IMDB), Steve Fogelman (IMDB) >>devamı>>

Teenage Mutant Ninja Turtles ' Filminin Konusu :
Teenage Mutant Ninja Turtles is a movie starring Megan Fox, Will Arnett, and William Fichtner. When a kingpin threatens New York City, a group of mutated turtle warriors must emerge from the shadows to protect their home.


 • "şimdi splinter usta yerde o kitabı değilde kpss hazırlık kitabı bulsaydı bütün kaplumbağalar ninja değilde devlet memuru mu olacaktı? eski filmlerdeki ve çizgi filmdeki senaryo daha iyiydi sanki.."
 • "fragmanı izledim. ghetto tavırlar, siyahi söylemler, jestler, mimikler.. dostum sen buna ninja turtles demişsin ama bu bildiğin 'nigga turtles'."
 • "(bkz: gocugu sirt cantasinin uzerinden giymek)"
 • "çocukken michelangelo değil de leonardo olup lider triplerine giren çocukların hepsi şimdi devlet memuru."
 • "ülkemizde, isimlerini aldıkları sanatçılardan daha meşhur olan zibidilerdir. bizde michelangelo'nun kaplumbağa olanı makbuldur."
Facebook Yorumları
 • comment image

  şarkısı da soyledir :

  teenage mutant ninja turtles
  teenage mutant ninja turtles
  teenage mutant ninja turtles
  heroes in a half-shell
  turtle power!

  they're the world's most fearsome fighting team (we're really hip!)
  they're heroes in a half-shell and they're green (hey - get a grip!)
  when the evil shredder attacks
  these turtle boys don't cut him no slack!

  teenage mutant ninja turtles
  teenage mutant ninja turtles

  splinter taught them to be ninja teens (he's a radical rat!)
  leonardo leads, donatello does machines (that's a fact, jack!)
  raphael is cool but crude (gimme a break!)
  michaelangelo is a party dude (party!)

  teenage mutant ninja turtles
  teenage mutant ninja turtles
  teenage mutant ninja turtles
  heroes in a half shell
  turtle power!


  (naylon - 22 Haziran 2001 20:50)

 • comment image

  pizza manyağı yaratıklardı bunlar.. bi de rockstead ve beebob bi sürü salak saçma işler yaparlardı sora ekrana dogru bakıp "sevigiliy minikler biz böyle kötü şeyler yapıyoruz ama siz evde denemeyin uslu çocuk olun bakiyim.." diye ögütler verirlerdi de ben de "hey yaşasın bizim de burda olduğumuzu biliyolar ne mükemmel" diye düşünür sevinir idim.. pek bi miniktim tabiy..


  (kolonyali mendil - 17 Haziran 2001 00:52)

 • comment image

  şimdi splinter usta yerde o kitabı değilde kpss hazırlık kitabı bulsaydı bütün kaplumbağalar ninja değilde devlet memuru mu olacaktı? eski filmlerdeki ve çizgi filmdeki senaryo daha iyiydi sanki..


  (bokuboncuklu - 10 Eylül 2014 00:22)

 • comment image

  fragmanı izledim. ghetto tavırlar, siyahi söylemler, jestler, mimikler..

  dostum sen buna ninja turtles demişsin ama bu bildiğin 'nigga turtles'.


  (bokuboncuklu - 22 Ağustos 2014 12:07)

 • comment image

  ninja kaplumbagalar.. alf, pokemon gibi bir donemin fenomeni. cizgi filmi ulkemizde cok tuttu, intertoy bunlarin oyuncaklarini satarak servet yapti.

  temel olarak abuk subuk gerekcelerle insansi bir vucut kazanmi$ dort tane e$cinsel kaplumbaganin rakiplerine sille tokat giri$mesi olarak ele alinabilir. ba$ hatta tek du$manlari shredder'dir.

  genel olarak geyik bir cizgifilm olsa da, technodrome ve krang'in memleketi 4. boyut ileri bilimkurgu romanlari tasvirlerinden firlamadir guzeldir. bir de april o neill vardir.

  konami bunlarin harika oyunlarini yapmi$tir, bilhassa final fight tarzi saga dogru kayarak gideninin her bolumu, arada cikan sahne resimleri cok ama cok guzeldir donemine gore. hemen her platformda cikmi$tir..


  (kusmuk - 8 Temmuz 2000 12:36)

Yorum Kaynak Link : teenage mutant ninja turtles