Süre                : 1 Saat 23 dakika
Çıkış Tarihi     : 24 Şubat 2016 Çarşamba, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Cinayet,Heyecanlı
Ülke                : İngiltere,Avustralya
Yapımcı          :  Blue Sky Films , Big Talk Productions , Columbia Pictures Corporation
Yönetmen       : Louis Leterrier (IMDB)
Senarist          : Sacha Baron Cohen (IMDB)(ekşi),Phil Johnston (IMDB)(ekşi),Peter Baynham (IMDB),Sacha Baron Cohen (IMDB)(ekşi),Phil Johnston (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Sacha Baron Cohen (IMDB)(ekşi), Rebel Wilson (IMDB), Freddie Crowder (IMDB), Jon-Jon Lockwood (IMDB), Shaun Thomas (IMDB), Claudia Adshead (IMDB), Mark Strong (IMDB), Lex Shrapnel (IMDB), Isla Fisher (IMDB), David James (IMDB), Rory Keenan (IMDB), Tamsin Egerton (IMDB), Johnny Vegas (IMDB), Ricky Tomlinson (IMDB), David Harewood (IMDB), Margaret Jackman (IMDB), John Thomson (IMDB), Lewis Johnson (IMDB), Gabriel Chay Palmer (IMDB), Steve Scott (IMDB), Scott Adkins (IMDB), Penélope Cruz (IMDB), Jorge de Juan (IMDB), Matthew Baldwin (IMDB), Yusuf Hofri (IMDB), Rebecca Front (IMDB), Peter Baynham (IMDB), Bob Cryer (IMDB), Kyle Rowe (IMDB), Miles Evans (IMDB), Amaan Hendricks (IMDB), Zak Sutcliffe (IMDB), Mika Behrman (IMDB), Laura Thérèse (IMDB), Janie Booth (IMDB), Ian Davies (IMDB), Jason Furnival (IMDB), Paul Thornley (IMDB), Joanna Bobin (IMDB), Sam Hazeldine (IMDB) >>devamı>>

Grimsby (~ Grimsby Kardesler) ' Filminin Konusu :
Birbirlerine ne karakter ne de görünüş olarak benzeyen iki kardeşten Sebastian (Mark Strong), İngiliz gizli servisi MI6’da üst düzey bir istihbarat ajanıdır. İngiltere’deki Grimsby kasabasında yaşayan Nobby (Sacha Baron Cohen) ise bir futbol aşığı ve aynı zamanda bir holigandır. Farklı aileler tarafından evlat edinilen iki kardeşten Nobby, 28 yıllık arayışının ardından kardeşi Sebastian’a ulaşır. Bu arada özel ajan Sebastian’a bir görev gelir ve dünyayı kurtarması için kardeşi Nobby ile işbirliği yapmak zorundadır. Özel ajanla kardeşini macera ve komedi dolu bir görev beklemektedir.


  • "yeni fragman'ı şuradan izlenebilen yapım. başarılı olacak gibi görünüyor."
Facebook Yorumları
  • comment image

    daha çocukken bir tanesinin evlatlık verilmesinden mütevellit ayrılmak durumunda kalan iki kardeşin 28 yıl aradan sonra birbirlerini bulduğu film. böyle anlatınca da sinema filminden ziyade sinan cetinle film gibi senaryosuna benzedi. kardeşlerden biri ajan biri de futbol holiganı bir aile babası dersek işler biraz ilginçleşebilir belki.


    (cam kavanoz - 17 Şubat 2016 02:48)

Yorum Kaynak Link : the brothers grimsby