Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 29 Ocak 2016 Cuma, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Drama,Fantazi,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Screen Australia , Bankside Films , See Pictures
Yönetmen       : Michael Petroni (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Petroni (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Adrien Brody (IMDB), Sam Neill (IMDB)(ekşi), Robin McLeavy (IMDB)(ekşi), Bruce Spence (IMDB)(ekşi), Jenni Baird (IMDB)(ekşi), Anna Lise Phillips (IMDB)(ekşi), Chloe Bayliss (IMDB), George Shevtsov (IMDB), Malcolm Kennard (IMDB), Olga Miller (IMDB), Suzie Steen (IMDB), Barbara Gouskos (IMDB), Jeanette Cronin (IMDB), Michael Whalley (IMDB), Matthew Sunderland (IMDB), Emma O'Farrell (IMDB), Milan Pulvermacher (IMDB), Jesse Hyde (IMDB), Alexander McGuire (IMDB), Greg Poppleton (IMDB), Kirsti Swanson (IMDB), Jill McKay (IMDB), Charlotte Graham (IMDB), Ella Hattenfels (IMDB), Alison Benstead (IMDB)

Backtrack (~ Ölüm Treni) ' Filminin Konusu :
Küçük kızının ölümüyle hayatı altüst olan psikolog Peter Bower (Adrien Brody), baktığı hastalarının yıllar önce aynı gün ölmüş ölüler olduğunu farkeder. Kendi akıl sağlığını yitirme pahasına da olsa bu gizemi çözmeye karar veren Peter, hiç beklemediği sürprizlerle ve ancak kendisinin düzeltebileceği bir sırla karşılaşacaktır.


 • "(bkz: bombtrack)..."
 • "an itibariyle backtrack5 r3 versiyonu yayınlanmış olan distro. gayet eğlencelidir kullanımı. güvenlikçilerin olmazsa olmazlarından."
 • "internet sayfası şu an için down olan distro. ironik."
 • "doğumgünümde çıkan backtrack 5 release'inin arm versiyonunu dell streak cihaz üzerinde* çalıştırmayı başardığım linux distro'su.cepte penetration tool** taşımak da ayrı bir zevk."
 • "5. versiyonu yayınlanmış*. ayrıca sitenin download bölümünü de elden geçirmişler, istediğiniz konfigrasyonları indirme öncesinde kolayca seçebiliyorsunuz."
 • "sorunsuz ve en iyi performans için atheros chipsetli wireless kartlarla kullanılmalıdır. örnek d-link."
 • "yukleme esnasinda cikan "the quieter you became, the more you are able to hear" mottosunun hastasi oldugum live linux dagitimi."
 • "kendisinin 3 (beta) versionu ile dün akşam yaklaşık 2-3 dakika içinde komşumun wep şifresini kırabildiğim dağıtım.(tabiki kendisinden izin alarak)"
 • "wireless network şifrelerini kırmak için tavsiye edilen linux dağıtımı. işe yarıyor**"
 • "2.0 beta surumu yayinlanmis security ile ilgili bircok programi bunyesinde barindiran, penetration test linux u."
Facebook Yorumları
 • comment image

  mükemmel bir network security suite idir. live cd den kullanabilir ve daha sonra install edebilirsiniz. lakin ben install ettim ama hiç bir yükleme seçeneği bulamadığım için lilo yu configure edip windows a ulaşamamaktayım.


  (haphazard - 26 Mart 2006 04:45)

 • comment image

  quieter you become the more you are able to hear gibi enfes bir mottoya sahip linux distrosu. debian tabanlıdır.en son sürümü backtrack 5 r3 olup yerini daha stabil olan kali inux'e devretmiştir.
  metasploit
  monitor mode (rfmon mode) ve packet injection destekleyen bir çok wi-fi sürücüsü
  aircrack-ng
  gerix wifi cracker
  kismet
  nmap
  ophcrack
  ettercap
  wireshark
  beef
  hydra
  owasp
  gibi güvenlik araçları içerir. wpa, wpa2 ama özellikle wep şifreleri kırmak istiyorsanız live cd'si veya usb'si bile aircrack- ng ve içerdiği birçok wi-fi sürücüsü ile çok işinize yarar.
  kendilerine şu adresten ulaşılabilinirken veliahtı ve devamı kali linux şu adrestedir.


  (cheweyo - 29 Temmuz 2013 22:53)

 • comment image

  eğer wireless adaptörünüz ile injection yapma gibi bir niyetiniz varsa asla başka dağıtımlar (ubuntu vesaire) ile uğraşmayıp bu dağıtımın son sürümünü indirmelisiniz. kartınız injection destekliyorsa driver'lar uyumlu, patch'li vesaireli gelir. benim gibi ubuntuda gerekli driver'ları kurmaya uğraşırsanız en son kernel versiyonundan dolayı bile çakılabilirsiniz. çalıştırın backtack'i, keyfinize bakın.


  (samfisher - 15 Aralık 2012 06:53)

 • comment image

  an itibariyle backtrack5 r3 versiyonu yayınlanmış olan distro. gayet eğlencelidir kullanımı. güvenlikçilerin olmazsa olmazlarından.


  (bob lee swagger - 18 Ağustos 2012 05:46)

 • comment image

  5. versiyonu yayınlanmış*. ayrıca sitenin download bölümünü de elden geçirmişler, istediğiniz konfigrasyonları indirme öncesinde kolayca seçebiliyorsunuz.


  (mahsen - 12 Mayıs 2011 22:37)

 • comment image

  hard diski olmayan bilgisayarımda * geçici olarak internette gezmek için kullanmaya başladığım ancak daha sonra güçlü bir bağ ile bağlandığım ve yeni hard diskimi bağladığımda da kullanmaya kesin gözle baktığım linux dağıtımı. masaüstünün açılması için startx yazmak gerekiyormuş. * *


  (undead55 - 1 Şubat 2011 00:35)

 • comment image

  yukleme esnasinda cikan "the quieter you became, the more you are able to hear" mottosunun hastasi oldugum live linux dagitimi.


  (sorcerer - 21 Ocak 2009 20:41)

 • comment image

  kendisinin 3 (beta) versionu ile dün akşam yaklaşık 2-3 dakika içinde komşumun wep şifresini kırabildiğim dağıtım.

  (tabiki kendisinden izin alarak)


  (huzursuz - 1 Mayıs 2008 13:45)

Yorum Kaynak Link : backtrack