Süre                : 2 Saat 2 dakika
Çıkış Tarihi     : 08 Şubat 2017 Çarşamba, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Summit Entertainment , TIK Films , Thunder Road Pictures
Yönetmen       : Chad Stahelski (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Derek Kolstad (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Keanu Reeves (IMDB)(ekşi), Ruby Rose (IMDB), Ian McShane (IMDB), Bridget Moynahan (IMDB)(ekşi), Peter Stormare (IMDB)(ekşi), John Leguizamo (IMDB)(ekşi), Laurence Fishburne (IMDB), Lance Reddick (IMDB)(ekşi), David Patrick Kelly (IMDB), Common (IMDB), Thomas Sadoski (IMDB), Aly Mang (IMDB), Heidi Moneymaker (IMDB), Marko Caka (IMDB), Toshiko Onizawa (IMDB), Riccardo Scamarcio (IMDB), Angel Pai (IMDB), Crystal Lonneberg (IMDB), Nancy Cejari (IMDB), Marmee Cosico (IMDB), Tim Connolly (IMDB), Tobias Segal (IMDB), Frank Modica (IMDB), Alex Ziwak (IMDB), Oleg Prudius (IMDB), Perry Yung (IMDB), Jennifer Dong (IMDB), Elli (IMDB), Justin L. Wilson (IMDB), Nico Toffoli (IMDB), Kenny Sheard (IMDB), Guyviaud Joseph (IMDB), Aaron Cohen (IMDB), Sidney Beitz (IMDB), Nora Sommerkamp (IMDB), Thaddeus Daniels (IMDB), Chris LaPanta (IMDB), Shade Rupe (IMDB), McManus Woodend (IMDB), Aaron Ayhan (IMDB) >>devamı>>

John Wick: Chapter 2 (~ John Wick 2) ' Filminin Konusu :
Artık emekliye ayrılmış, tetikçilik dünyasından uzaklaşmış köpeğiyle birlikte sakin bir hayat yaşamak isteyen John Wick (Keanu Reeves), kendini yine istemediği halde tehlikeli olayların ortasında bulur. Eski bir ortağının sayesinde bu kez İtalya'nın başkenti Roma'da son derece güçlü çetelerle tek başına mücadele edecektir.


 • "poster"
 • "şubat ayında gösterime girmesi beklenen film."
 • "ayni zamanda keanu reeves'in dublörü olan chad stahelski'nin yönettigi film..."
 • "filmin sonunda sahiplendiği köpeğe neler olacağını özellikle söylemiyoruz demiş senaritst, yönetmen falan. ibnelik yapıp bunu da öldürmeyin lan."
 • "john wick ve yeni köpeği"
 • "(bkz: john wick 2)"
 • "sabırsızlıkla beklediğim devam filmi. ilkini rahat 20 kez izlemiş izletmişimdir."
 • "john wick'in devam filminin resmi adı.edit: 10 şubat 2017'de vizyona girecek."
Facebook Yorumları
 • comment image

  beklentilerimi aşmış film. ilk filmin hastası olmamıştım ama aksiyon adına kusursuzdu. keanu reeves öyle bir uymuştu ki filme ve karaktere, alıp götürmüştü zaten filmi. fakat devam filmlerinden her zaman çekindiğim gibi bundan da çekinceliydim biraz. ama öyle bir film izledim ki nefes aldırmadı. ilk yarı bittiğinde bile koca bir film izlemişim gibi doymuştum aksiyona. fazla bir beklentiyle girmediğim filmden tokat manyağı olarak çıktım. kesinlikle ilk film kadar kusursuz.


  (benim niye les paul um yok - 10 Şubat 2017 19:55)

 • comment image

  ilk filmde oluşturduğu sansasyonel etkinin ardından çekilen yönetmen koltuğunda yine chad stahelski' nin oturduğu başrolde ölümsüz kahramanımızı temsilen yine keanu reeves' in yer aldığı devam filmi.
  film, genel manada, aksiyonun dibine vuruyor diyebilirim. silahlı çatışmalar ve dövüş sahnelerindeki cekimler tam damak tadımıza göre. bu açıdan bu film bir yönetmen filmidir denilebilir.
  süpriz oyuncu kontenjanından laurence fishburne' in çıkması da bizi pek şaşırtmadı doğrusu.
  gidenler pişman olmayacaktır ve devam filmi de çekilecektir.


  (nickneymislaa - 10 Şubat 2017 17:37)

 • comment image

  çıtayı ilk filmin bile üstüne taşımıştır. aksiyon filmleri ile fazla aram iyi olmamasına rağmen bu filmdeki atmosfer inanılmaz hoşuma gidiyor. john wick 2, bir aksiyon ya da b filmi olarak üzerine düşen her görevi sonuna kadar (hatta fazlasıyla) yerine getiriyor. rezalet geçen 2016 sezonundan sonra hakikaten kendime geldim.


  (nesekamourinho - 10 Şubat 2017 16:52)

 • comment image

  birkac saat once izleme firsati buldum. firsati buldum denemez gerci, direkt bilet alip ac gibi gittim iste.

  oldukca begendim filmi. ilk filmin uzerinde bir filmdi. rahatlikla soyleyebilirim ki salon da benimle ayni fikirdeydi, bazi sahnelerde dayanamayip alkisladik falan. gaz bir filmdi. ne yapin edin gidin.

  sevgili moderasyon, basliklari birlestir istersen artik:
  (bkz: john wick 2)
  (bkz: john wick chapter 2)


  (do ut des - 10 Şubat 2017 06:04)

 • comment image

  sinemada izleme hatasını yaptığım porno dergi forumlarından hallice ilk film senaryosunun üstüne ne çekseler daha iyi bir senaryo olur sanırım. bu yılın 3.sınıf aksiyon filmi furyasının öne çıkanlarından olacağı kesin.


  (arsizca yaladim leopari - 9 Şubat 2017 11:25)

 • comment image

  özledik be reyiz..

  artık yetmiyor superbowl treylırlar,
  iki kurşun sıktığın on saniyelik videolar,
  tek kapısı kopmuş siyah mustanglar,
  ikinci katlardan attığın takım elbiseli adamlar,
  bodruma sakladığın susturuculu silahlar..

  dön gel artık başkan yetti canımıza bu hasret,
  bitsin artık bu çile, gitsin ruhumuzdan kasvet,
  tüm çeşitleriyle masanda kölen olsun nusret,
  biliyorsun biz yolundakiler hiç giymedik babet,
  gördüm sende diktirdim bir taktikal ceket,
  senin olmadığın her film bize biraz gurbet..

  özledik be reyiz..


  (unknownmaninchains - 9 Şubat 2017 11:08)

 • comment image

  az önce ön gösterimden geldim, taze taze yazayım. en az ilki kadar başarılı, hatta kimi yerlerde ilkinden daha başarılı bir devam filmi olmuş. eğer seri bu kalitede devam edecekse sonsuza kadar çekebilirler, bu filmi de zaten "biz devam filmi çekecez" kafasında bitirmişler. aksiyon sekansları yine harika, senaryo ilk filme göre daha iyi.

  9/10


  (royalfelguard - 9 Şubat 2017 00:29)

 • comment image

  filmin sonunda sahiplendiği köpeğe neler olacağını özellikle söylemiyoruz demiş senaritst, yönetmen falan. ibnelik yapıp bunu da öldürmeyin lan.


  (the dragon reborn - 9 Ekim 2016 11:35)

 • comment image

  ilk filmden 4 gün sonra geçecek olduğu senaristler tarafından söylenmiştir.

  --- spoiler ---

  meşhur resimdeki köpek reyiz'in yeni köpeği değildir.filmin sonunda peşine takılacaktır ve onu sahiplenecektir. #satınalmasahiplen #adamgibiadam #kocayürekliadam
  ---
  spoiler ---


  (inancini kaybeden rahip - 9 Ekim 2016 10:37)

 • comment image

  morpheus ile neoyu tekrar bir araya getirecek olan film.

  ekşi sözlük bir siki beğenmeme timinde değilim. beğenilmeyen çoğu filmi kusurlarını göz ardı ederek beğenirim. eğlenmek için izlediğim filmlerden beklentim olan hazzı aldığım sürece ufak oyunculuk kusurlarına, diyalog basitliğine, çok derin olmamasına ya da mantık hatalarına pek takılmıyorum. tabi ki aşırı olmadığı sürece takılmıyorum. ilk film beklenen aksiyonu verdi tamam ama oyunculuk gerçekten rahatsız edici seviyede kötüydü, seyir zevki düşük akıcı olmayan bir filmdi bana göre. özellikle rus mafyası viggo tarasov başta olmak üzere, filmde oyunculuğun iyi olduğu tek bir sahne bile yoktu neredeyse. bazı kareografiler iyiydi. ama sahneler arası geçiş akıcı değildi.

  ilk filmin ekşisözlükte bile bu kadar beğenilmesine, hatta bazılarınca abartılmasına şaşırdım. bence bu film daha güzel olacak.


  (oixor - 22 Eylül 2016 18:18)

Yorum Kaynak Link : john wick chapter two