Süre                : 1 Saat 51 dakika
Çıkış Tarihi     : 25 Kasım 2016 Cuma, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Biyografi,Drama,Romantik
Ülke                : ABD,İngiltere,Çek
Yönetmen       : Amma Asante (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Guy Hibbert (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Rosamund Pike (IMDB)(ekşi), Tom Felton (IMDB)(ekşi), Laura Carmichael (IMDB)(ekşi), David Oyelowo (IMDB)(ekşi), Jack Davenport (IMDB), Charlotte Hope (IMDB), Jessica Oyelowo (IMDB), Nicholas Lyndhurst (IMDB)(ekşi), Jack Lowden (IMDB), Arnold Oceng (IMDB), Merveille Lukeba (IMDB), Karl Farrer (IMDB), Solomon Taiwo Justified (IMDB), James Northcote (IMDB), Anastasia Hille (IMDB), Graham Curry (IMDB), Terry Pheto (IMDB), Atul Sharma (IMDB), Dean Roberts (IMDB), Theo Landey (IMDB), Vusi Kunene (IMDB), Gino Picciano (IMDB), Attila G. Kerekes (IMDB), Matt Jones (IMDB), Martyn Mayger (IMDB), Abena Ayivor (IMDB), Ray Burnet (IMDB), Wesley Lloyd (IMDB), Zack Momoh (IMDB), Tom Rodgers (IMDB), Charlotte Worwood (IMDB), Kgomotso Delia Tshwenyego (IMDB), Joseph Makwinja (IMDB), Gareth Matthews (IMDB), Donald Molosi (IMDB), Sophie Matlapeng (IMDB), Justice Moilwa (IMDB), John Mazabathi Mokandla (IMDB), Tapologo Manche (IMDB), Motsheresanyi Sefanyetso (IMDB) >>devamı>>

A United Kingdom ' Filminin Konusu :
A United Kingdom is a movie starring David Oyelowo, Rosamund Pike, and Tom Felton. The story of King Seretse Khama of Botswana and how his loving but controversial marriage to a British white woman, Ruth Williams, put his kingdom...


 • "david oyelowo'nun botswana'nın ilk devlet başkanı seretse khama'yı canlandıracağı biyografik drama. eşi, ruth williams için rosamund pike ile görüşmeler yapılıyor."
 • "(bkz: amma asante)her eve imdb"
Facebook Yorumları
 • comment image

  her ne kadar politik ilişkiler üzerinden bir anlatım yolunu benimsemiş olsa da,bu film kesinlikle izlediğim en realist aşk filmlerinden biri.
  aşk ve realite kavramları bana her zaman birbirine çok uzak gelmiştir ama bu filmi izledikten sonra görüyorum ki aslında aşk ,hayatımızı ve seçimlerimizi belirlemede destek alabileceğimiz yegane gerçekliklerden biri.
  ve (bkz: rosamund pike) kesinlikle bu rol için biçilmiş kaftan.o bakışlar, mimikler, yansıttığı duyguyla mükemmel bir oyunculuk sergilemiş.


  (larencan - 21 Haziran 2017 18:34)

Yorum Kaynak Link : a united kingdom