Süre                : 1 Saat 39 dakika
Çıkış Tarihi     : 04 Mayıs 2016 Çarşamba, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Macera,Aile,Müzik
Ülke                : Spain,Italy,Argentina
Yapımcı          :  Gloriamundi Producciones , Producciones Audiovisuales Continental S.L. , Lapis Film
Yönetmen       : Juan Pablo Buscarini (IMDB)
Senarist          : Ramon Salazar (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Martina Stoessel (IMDB), Jorge Blanco (IMDB), Adrián Salzedo (IMDB), Mercedes Lambre (IMDB), Diego Ramos (IMDB)(ekşi), Clara Alonso (IMDB), Sofia Carson (IMDB), Leonardo Cecchi (IMDB), Ridder van Kooten (IMDB), Beatrice Arnera (IMDB), Georgina Amorós (IMDB), Francisco Viciana (IMDB), Pasquale Di Nuzzo (IMDB), Ángela Molina (IMDB), Rolando San Martín (IMDB), Lucía De La Torre (IMDB), Ulises Di Roma (IMDB), Nayra Ortega (IMDB), Gabriel Tortarolo (IMDB), Niko Verona (IMDB), Nestor Barreto (IMDB), Juan Blanco (IMDB), Pedro Vassallo (IMDB), Ángel Rodrigo (IMDB), Andrea Carballo (IMDB), Juan Martín Gravina (IMDB), Florencia Aragón (IMDB), Alex Cañedo (IMDB), Sabrina Praga (IMDB), Tábata Cerezo (IMDB), Francesca Barresi (IMDB), Edu Farrés (IMDB), Turi Giordano (IMDB), Elena Magro (IMDB), Raquel Amegashie (IMDB), Maria Concetta Cipolla (IMDB), Aria DeMaris (IMDB), Florencia Erdozain (IMDB), Tony Gabarry (IMDB), Josh Green (IMDB)

Tini: El gran cambio de Violetta (~ Tini: Depois de Violetta) ' Filminin Konusu :
Tini: El gran cambio de Violetta is a movie starring Martina Stoessel, Jorge Blanco, and Adrián Salzedo. In a story that reflects the teen star's own real life, Martina Stoessel ("Tini") will leave behind the world of Violetta....


Oyuncular
 • "(bkz: mushy/#33602540)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  sayat nova'daki görsel estetiğe hem benzer hem de yabancı kalmış bir görüntüye sahip sergei parajanov filmi. demek istediğim, buradaki anlatım biçimi daha sonra sayat nova'da kendini bulmuş gibi görünüyor. kamera hareketinin bahsetmiş olduğum anlatım yoğunluğuna ve soyutlamaya ulaşmak için henüz çok fazla olduğu film, bu haliyle dahi alışılmışın dışında bir yönetmenle karşı karşıya olduğumuzu belli etme konusunda başarılıdır. müzikleri ise söylenildiği gibi gerçekten iyidir, filmi izleyişinizin üzerinden haftalar geçmesine rağmen aklınızdan çıkmaz, sürekli kafanızı kurcalamaya, zihninizin köşelerinde çalmaya devam eder.


  (cokanonimbirvaroluscuyum - 22 Haziran 2017 17:43)

 • comment image

  ivan ve marichka arasında geçen basit bir aşk hikayesi olarak görmediğim film. elbette filmin fonunda aşk olmakla birlikte yan karakterlerin veya eskimiş insanların aşka, kadına, ölüme yani hakikate bakışını da görürüz, öğreniriz. filmin konuşma esnasında bazı monologların, diyalogların çift tekrarlanmasını anlamış değilim. sanatta yeni formlar arayışını normal karşılıyorum. hatta parajanov'un çift tekrarlılık formunu değişik ve tuhaf buldum. ancak böyle formların gereksizliğini de savunmuyorum.
  filmi izlenir kılan bir diğer unsur da müziğin bolluğu ve güzelliği. müzik, filmin birçok sahnesine yerinde konmuş.
  eski insanların aşka, kadına, ölüme ve hakikate tepkisi, tavırlarını görmek heyecan verici. izlenmeli.


  (baylarbayi - 20 Mayıs 2017 11:01)

Yorum Kaynak Link : tini zabutykh predkiv