Süre                : 1 Saat 58 dakika
Çıkış Tarihi     : 10 Ağustos 2017 Perşembe, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet,Heyecanlı
Taglar             : Muhafız,frenchwoman abroad,tulip,Manchester england
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Patrick Hughes (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Tom O'Connor (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ryan Reynolds (IMDB)(ekşi), Salma Hayek (IMDB)(ekşi), Samuel L. Jackson (IMDB)(ekşi), Gary Oldman (IMDB), Elodie Yung (IMDB)(ekşi), Joaquim de Almeida (IMDB), Kirsty Mitchell (IMDB), Sam Hazeldine (IMDB)(ekşi), Joséphine de La Baume (IMDB), Abbey Hoes (IMDB), Barry Atsma (IMDB), Ori Pfeffer (IMDB), Mikhail Gorevoy (IMDB), Rod Hallett (IMDB), Solomon Taiwo Justified (IMDB), Karl Farrer (IMDB), Chris Brazier (IMDB), Alan McKenna (IMDB), Ty Hurley (IMDB), Truus de Boer (IMDB), Owen Davis (IMDB), Velizar Binev (IMDB), Lee Asquith-Coe (IMDB), Jag Patel (IMDB), Hristo Petkov (IMDB), Deborah Rock (IMDB), Bernardo Santos (IMDB), Dino Fazzani (IMDB), Atul Sharma (IMDB), Tony Paul West (IMDB), Chris Wilson (IMDB), Adam Lazarus (IMDB), Jason Grangier (IMDB), Steve Carroll (IMDB), Deepak Anand (IMDB), Alex Claus (IMDB), Michael Jinks (IMDB), Ruth Shaw (IMDB), Kishore Bhatt (IMDB), Richard Hills Jr. (IMDB) >>devamı>>

The Hitman's Bodyguard ' Filminin Konusu :
The Hitman's Bodyguard is a movie starring Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, and Gary Oldman. The world's top bodyguard gets a new client, a hitman who must testify at the International Criminal Court. They must put their...


 • "konu olarak klişe bir hollywood aksiyon filmi olarak gözüken ama bir o kadar da eğlendiren film olmuş. son yıllarda çerezlik filmlerin en iyilerinden diyebilirim. umarım devamı gelir."
 • "çok eğlenceli bir film. ikincisi kesin gelecektir. böylelikle yeni bir beyaz ve afro-amerikan ikili doğmuş oldu."
 • "bugün izlediğim, keyifli ama ilk yarısı gayet lineer ve düzgünken ikinci yarısıyla götü başı dağıtma noktasına gelmiş film.salma hayek üzerinden elodie yung veriyorum."
 • "çok eğlenceli film, seslendirenler de neşe katmış. izleyin bence. aksiyonu da güzel."
 • "çok eğlenceli olacağa benziyor :)"
 • "fragmanı çok eğlenceli görünüyor, giderim."
 • "official trailertürkçe altyazılı fragman"
 • "fragmanı taze gelmiş film çok eğlenceli olacağa benziyor , deadpool ve fury birlikte takılıyorsa ne olur izliyoruz."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sirf samuel abi icin bile gidilir. bunu film kotu diye demiyorum gayet guzel eglenceli bi aksiyon filmiydi. fuck kelimesi pulp fiction'da oldugu kadar gecmedi belki ama baya gecti. samuel reisin mother fucker demesi yeter.


  (buradakanzukdenenbirhiyarvarmis - 20 Ağustos 2017 18:06)

 • comment image

  konu olarak klişe bir hollywood aksiyon filmi olarak gözüken ama bir o kadar da eğlendiren film olmuş. son yıllarda çerezlik filmlerin en iyilerinden diyebilirim. umarım devamı gelir.


  (nickholden - 20 Ağustos 2017 01:25)

 • comment image

  ortalama bir film. berbat değil ama çok iyi de değil.

  gitmeye değmez, çok geçmeden televizyona düşer zaten.

  90'larda çekilen klişe absürt komedi aksiyon filmlerine benziyor. eğlencesi ve esprisi onlardan daha az, küfürü ve aksiyonu onlardan daha çok.

  oyunculukları çok beğendim. jestler, mimikler on numara. ama filmin hikâyesi çok osuruktan yahu. yani o kadar saçma, o kadar sıkıcı ki... absürtlükten gelen bir saçmalık da değil, tema ve hikâye kurgusu bakımından saçma.

  ayrıca belki bize öyle denk gelmiştir ama altyazı sorunluydu. j ile x harfleri ve rakamlar çıkmamış; film boyunca aguar, apon gibi kelimelere sıkça şahit olduk.

  ve son olarak: bu filmin adı türkçeye çevrilirken ne kafalar yaşandığını çok merak ediyorum açıkçası. "the bodyguard" filmine afişiyle, fragmanıyla, adıyla başlı başına bir gönderme olan "the hitman's bodyguard" filmini "belalı tanık" olarak çevirmek kimin işi ise tebrik ediyorum, efsane(!) bir çeviri olmuş. türkçeye çevrilirken ne kafalar yaşandığını çok merak ettiğimiz film isimleri listesine tepeden girmeye hak kazandılar.

  (bkz: türkçeye saçma çevrilmiş film isimleri/#70274538)


  (tatli limoncu - 19 Ağustos 2017 01:20)

Yorum Kaynak Link : the hitman's bodyguard