Süre                : 1 Saat 26 dakika
Çıkış Tarihi     : 17 Eylül 2015 Perşembe, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Drama
Taglar             : Beğenilenler
Ülke                : Argentina,Uruguay
Yapımcı          :  El Campo Cine , 23-24 Audiovisual , Mutante Cine
Yönetmen       : Ana Katz (IMDB)
Senarist          : Inés Bortagaray (IMDB),Ana Katz (IMDB)
Oyuncular      : Julieta Zylberberg (IMDB), Andrés Milicich (IMDB), Mirella Pascual (IMDB), Tomás Newkirk (IMDB), Ana Katz (IMDB), Manuela García Dudiuk (IMDB), Elías Langsam (IMDB), Daniel Hendler (IMDB)(ekşi), Marina Belinco (IMDB), Mariano Sayavedra (IMDB), Marcos Montes (IMDB), Bruno Gallo (IMDB), Inés Saavedra (IMDB), Malena Figo (IMDB), Maricel Álvarez (IMDB)

Mi amiga del parque (~ Minha Amiga do Parque) ' Filminin Konusu :
Mi amiga del parque is a movie starring Julieta Zylberberg, Andrés Milicich, and Mirella Pascual. Running away from a bar without paying the bill is just the first adventure for Liz (mother to newborn Nicanor) and Rosa (supposed...

Ödüller      :

Sundance Film Festivali:Screenwriting Award-World Cinema - Dramatic


 • "cevahir'deki mağazasını kapatan, elini reklam, katalog işlerinden çeken, büyük ihtimalle de batmış olan kadın giyim firması. oysa ki her şey ne kadar güzel başlamıştı."
 • "antalya'da da şubesi açılmış olan mağaza.her yaştan kadına hitap eden ürünleriyle dikkat çekiyor.sadece mayo değil,sayısız çeşitleri var."
 • "bunun camasirlari da vardir ancak teenagerlara* yonelik calistiklari icin ust bedenleri daha kucuktur*. bir de kullanilan kumaslar sentetik agirliklidir, alerjik bunyelere yaramayabilir."
 • "alt ve üst parcalari ayri ayri alma sansiniz olan bir markadir. basic, fazla alengirli olmayan modelleri vardir. citir kardeslerimizde pek guzel durur."
 • "power fm ve power xl'de mutemadiyen yayimlanan, bik bik konusan tiplerin oldugu reklamlarinin baydigi bir markadir bu.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  cevahir'deki mağazasını kapatan, elini reklam, katalog işlerinden çeken, büyük ihtimalle de batmış olan kadın giyim firması. oysa ki her şey ne kadar güzel başlamıştı.


  (james marshall - 5 Kasım 2007 12:00)

 • comment image

  antalya'da da şubesi açılmış olan mağaza.her yaştan kadına hitap eden ürünleriyle dikkat çekiyor.sadece mayo değil,sayısız çeşitleri var.


  (new world order - 29 Eylül 2010 20:16)

 • comment image

  nişantaşındaki 3 katlı şubesi sapa sağlam durmaktadır. ilk 2 katta sezon ürünleri en üst katta ise geçen sezon ürünleri vardır. mayo seçenekleri az bile olsa bikini seçenekleri çok fazladır ve tek tek alarak kombine etme şansı sunar. bir sürü farklı mayo&bikini çeşidir vardır. fiyatları eskiye oranla %200 filan artmıştır. gene de zeki gibi fiyatları 300-400 tl değil genelde 100-200 arasındadır. ürünleri uzun süre kullanımdan sonra solar ama kumaşında incelme vb. deformasyonlar meydana gelmez.


  (you are my lethe - 24 Nisan 2012 17:42)

 • comment image

  ilk magazalarini bodrum merkez de acmis; makul fiyatlı ucgen bikinileri goz doldurmus, 2 sene sonra
  cem hakko beyfendi ve zevcesinin ilgisini cekmis sonrasında vakkorama tarafından satin alinmis, ic camasiri mecrasina da el atmis mayo-bikini markası


  (big bad mama - 4 Haziran 2003 16:50)

 • comment image

  iki üç sene önce teşvikiyede camiden az ileride reassuransa dönmeden görebileceğiniz çukur bir dükkanda çok çok hesaplı cıvıl cıvıl üçgen bikinileri satılan, vakkorama'ya geçmesiyle bu ekonomik cazibesini yitiren marka.


  (cosmic girl - 6 Ağustos 2003 16:45)

 • comment image

  facebook sayfalarında da görüldüğü üzere arkadaşlarımızın oldukça güzel, uğraşarak yaptıkları tasarım işlerinin karşılığını ödemekten imtina ediyorlar. bahane olarak da işi beğenmedik diyorlar. meselenin beğenmemek olmadığı çok açık, yoksa bu kadar guzel yapılmış bir işi böbürlenerek her tarafta (şimdilik bütün dergi ilanlarında, kişisel ve kurumsal sosyal ortamlarında, vs. ) kullanmazlardı.

  yapılan işlerden iki örnek:
  (bkz: http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/…74206_n.jpg)
  (bkz: http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/…93010_n.jpg)

  mal verdikleri bir firma, mallarına zarar verip, daha sonra 'tasarımlarını beğenmedim' bahanesiyle parasını ödemeden mallarını alıkoysa acaba ne yaparlardı? veya biri gidip dükkanlarından mallarını alip çantasina sokup çıksa herhalde olay hukuki bir sorun haline gelirdi.


  (efendiyev - 19 Mayıs 2013 00:12)

 • comment image

  alt ve üst parcalari ayri ayri alma sansiniz olan bir markadir. basic, fazla alengirli olmayan modelleri vardir. citir kardeslerimizde pek guzel durur.


  (gezz - 20 Şubat 2004 14:55)

 • comment image

  power fm ve power xl'de mutemadiyen yayimlanan, bik bik konusan tiplerin oldugu reklamlarinin baydigi bir markadir bu..


  (gidici - 20 Şubat 2004 15:04)

 • comment image

  rengarenk,birbiriyle kombine edilebilen bikinilere sahip olmanızı sağlar burası.45 kilo kişiler için 34 beden seçeneği sunması da kendini sevdiren bir detaydır,misal giydiğiniz bütün bikini üstleri büyük duruyorsa üstünüzde,kyo'da kendinize göre olanı bulabilirsiniz.tek eksileri altların fazla açık saçık olmasıdır,15-16 yaşında koymuyor ama bu yaştan sonra ben şahsen utandım bugun öyle gezmeye,altları biraz daha kapalı olabilir.bir de penti mağazalarında satılıyor sanırım artık kendisi,eskisi gibi vakkorama'da bulunmuyor.


  (abendrot - 22 Haziran 2006 02:44)

Yorum Kaynak Link : kyo my friend