Süre                : 1 Saat 42 dakika
Çıkış Tarihi     : 24 Mart 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi,Korku,Heyecanlı
Ülke                : Spain,Argentina
Yapımcı          :  El Bar Producciones , Atresmedia Cine , Atresmedia
Yönetmen       : Álex de la Iglesia (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Jorge Guerricaechevarría (IMDB)(ekşi),Álex de la Iglesia (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Blanca Suárez (IMDB)(ekşi), Mario Casas (IMDB)(ekşi), Carmen Machi (IMDB)(ekşi), Secun de la Rosa (IMDB), Jaime Ordóñez (IMDB), Terele Pávez (IMDB)(ekşi), Joaquín Climent (IMDB), Alejandro Awada (IMDB), Jordi Aguilar (IMDB), Diego Braguinsky (IMDB), Mamen García (IMDB), Daniel Arribas (IMDB), Paco Sarro (IMDB), Mari Giner (IMDB), Tony Lam (IMDB), Mariano Andrés (IMDB), Sue Flack (IMDB), Daniele Fileti (IMDB), Miguel Fajardo (IMDB), Helena Resano (IMDB)

El bar (~ The Bar) ' Filminin Konusu :
El bar is a movie starring Blanca Suárez, Mario Casas, and Carmen Machi. In bustling downtown Madrid, a loud gunshot and two mysterious deaths trap a motley assortment of common urbanites in a decrepit central bar, while paranoia...


 • "lise yillarinda cok takildigim mekan..simdi bakiyorumda ya ben degistim ya the bar..takilan insanlar cok degisti sanirim..kalite azaldi bitti gitti.."
 • "guy lehine artan guy-girl ratiosu ile ürküten bar.."
 • "bulunduğu küçük sokağın ismide kendine yaraşır bi şekilde karanlık sokaktır."
Facebook Yorumları
 • comment image

  bugün çok güzel bir barmaidine aşık olduğumu söyleyerek sözlükte "ben"in yerini katletmek zorunda kalacağım mekandır kendileri (naçizane). büyük olan barmaid hanfendiye değilde onun bir beden küçüğü var ona aşık oldum. böyle zırt pırt mesaj yazıp, güzel bakışlarıyla beni benden alan, saçlarıyla oynayan ve tribal enfeksiyon halindeki lolita barmaide. aşık oldum işte ve tek kelime söyleyemeden çakırkeyifliğin zirvesinde ayrıldım ondan, oradan. allahım ya her ne kadar senle pek aram iyi olmasa da ne vardı onun ismini ben kuluna sunsaydın ( yerdenizüçlemesinde mi yaşıyoz sanki; ismini çok merak ediyom ama soramadı işte bu cromagnon insanı), o güzel gözlerinden ayırmasıydın beni, ben gibi utangaç bi varlığı en azından bi brad pitt yapsaydın, ne vardı sanki. işte bööle aşık olup olup, dibe batan bir loserin ha olmuş ha olmamış ne olacaktı ki sanki. ulan allahım the barda aşık ettin beni ya, zalimsin sen...


  (yasam atesi - 15 Temmuz 2005 03:22)

 • comment image

  kaleiçinde o kadar bally'ci çocuk vakası olmasına, kaleiçinin neredeyse tamamen boşalmasına rağmen popülasyonu her geçen gün artan bir bar ayrıca. özellikle cumartesi günlerini iple çektiriyor.

  düzeltme: artık iple falan çektirmiyor. tamamiyle bozdu, pop oldu.


  (sammael - 25 Şubat 2005 05:43)

 • comment image

  büyük alimlerden biri şöyle demiştir:
  the bar da zıbar! dün ramazan ramazan bir tur attık çevresinde, bööle geniş bir bahçesi var, içeri gir bangır bangır the canlı rock, neyse içtik bir iki bira, tabi daha önce bir pool bar yapmıştık kafa hoş ve böbrekler harıl harıl çalışmakta sonra bir koşu bir tuvalete uğrayım dedim ne biliim içi maydonoz,domates, soğan, sarmısak dolu bir klozet olacağını, herif vejetaryandı galiba ne yemisse bitki formunda. bizim mide kalktı tabi.yürü durmuyorum dedim.ve elveda the bar, sende zıbarmam ulan dedim.( iki elim yumruk havada yandan rüzgar esmekte, karizma karizma saçları savurdum ve döndüm slow motion da)
  bu arada ben herifin ardından söylendikten 1-2 saat sonra rakı,hamsi,bira,paça ne var ne yok çıkardım. tabi ramazan ramazan kimsenin ardından söylenmiyecen, allah bööle çarpar.


  (yasam atesi - 13 Kasım 2004 22:46)

 • comment image

  kaleiçinin en berbat barı, neden yedi, sekiz senedir oraya takıldığım sorusuna asla cevap veremedim.
  bir ara sokağı ortasına kadar kaplayan makaralı bir merdiveni vardı, araba geçecekse eğer, aşşadan badigard bi anahtara basıyor, barda bir ampul yanıp sönmeye başlıyor. barmen gidip merdiveni kaldırıyor. ilk takılmaya başladığımda merdiveni elle indirip kaldırıyorlardı, sonra makara diye bişeyin var olduğunu öğrendiler. para kazanmaya başladılar ve makarayı elektrik motoruna bağladılar. tavanı yumurta folu gibi süngerle kaplı. sahnesi var bide küçücük; grup zor sığıyor


  (dawnspiper - 22 Temmuz 2001 17:48)

 • comment image

  kaleiçinin vazgeçilmez mekanlarından. gayet keyifli programları var. tabi bunu blue life'a borçlular. ara sıra garip uygulamalar çıkarıyorlar. bir defasında giriş için 10 lira istemişlerdi. mantıklıydı aslında lise bebeleriyle dolu olmuyordu.


  (ozdoganci - 8 Kasım 2012 16:08)

 • comment image

  lise yillarinda cok takildigim mekan..simdi bakiyorumda ya ben degistim ya the bar..takilan insanlar cok degisti sanirim..kalite azaldi bitti gitti..


  (frot - 2 Mart 2003 00:51)

Yorum Kaynak Link : the bar