Süre                : 1 Saat 49 dakika
Çıkış Tarihi     : 11 Nisan 2018 Çarşamba, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Drama,Heyecanlı
Taglar             : beirut,middle east,arab,terrorist,terrorism
Ülke                : USA
Yapımcı          :  Kasbah-Film Tanger , Radar Pictures , ShivHans Pictures
Yönetmen       : Brad Anderson (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Tony Gilroy (IMDB)
Oyuncular      : Rosamund Pike (IMDB)(ekşi), Jon Hamm (IMDB), Mark Pellegrino (IMDB)(ekşi), Dean Norris (IMDB)(ekşi), Shea Whigham (IMDB)(ekşi), Douglas Hodge (IMDB)(ekşi), Jonny Coyne (IMDB)(ekşi), Leïla Bekhti (IMDB)(ekşi), Kate Fleetwood (IMDB), Alon Aboutboul (IMDB), Larry Pine (IMDB), Sonia Okacha (IMDB), Ben Affan (IMDB), Mohamed Zouaoui (IMDB), Idir Chender (IMDB), Ian Porter (IMDB), Anton Obeid (IMDB), Nora Garrett (IMDB), Mohamed Attougui (IMDB), Brahim Rachiki (IMDB), Jay Potter (IMDB), Max Kleinveld (IMDB)

Beirut (~ High Wire Act) ' Filminin Konusu :
Beirut is a movie starring Jon Hamm, Jay Potter, and Khalid Benchagra. Caught in the crossfires of civil war, CIA operatives must send a former U.S. diplomat to negotiate for the life of a friend he left behind.


 • "mutsuz dunyanin kahkahasi."
 • "17 ağustos 2014 istanbul konserini duyurmuş grup. kaynak"
 • "insanı heyecanlandıran, bu tip şeyleri duyabildiği için mutlu eden müzikler yapan pek başarılı grup."
Facebook Yorumları
 • comment image

  kartondan kocaman renkli çiçeklerin giriş kartı olarak kullanıldığı bir açık hava mini festivalinde parkın içinde yürürken gölden yaprakların düşüşünden büyülenirken başlayan müzik sesini takip ederek bulguğumuz sahnedeki günün en samimi en güzel performansını veren gençler diye tuhaf tesadüfen haberdar olup peşine düştüğüm grup oldu açıkçası beirut, insanların istek şarkılar bağırmasına şaşırıp gülümsemişlerdi, ben de tesadüflere gülümsüyorum bir kısım..


  (marlin - 26 Ağustos 2006 01:54)

 • comment image

  an itibariyle facebook sayfalarından zach condon'ın iki küçük sokak müzisyeni ile aynı karede olduğu ve
  'şu anda istanbul'da olduğum icin çok mutluyum #direngezi #duranadam'
  'ı'm so happy to be in ıstanbul right now #occupygezi #standingman'
  mesajlarının yazılı olduğu bir fotoğraf paylaşan şahane gruptur.

  arkadaşları ona çapulcu diyor

  duran zach


  (sonhazan - 24 Haziran 2013 23:46)

 • comment image

  sayesinde diferansiyel denklemler vizesine neşe içinde çalışıyorum yazın ortasında. mesela sorudan bi b.k anlamıyorum; hoop atlıyorum, 'amaaan olduğu kadar.. hahayt' şeklinde. birazdan çıkıp papatya falan toplayacağım, sabah hocaya veririm artık.


  (celes - 28 Temmuz 2011 00:55)

 • comment image

  bu hafta ici fort greene mason tapinaginda verdikleri konserle insanlari kendine hayran birakmis grup. soyle de diyebilirdim: mason tapinaginda izledim, kendilerine hayran kaldim. ama o zaman "mason tapinaginda ne isin vardi, sozlugu mu satiyordun?" diyebilirler. evet, sozlugu satarken sauntrek gerekiyor, neseli, eglenceli.

  bir arkadasin deyimiylen bitireyim: "insana guzel bir hayata dair hayaller kurduruyor."


  (otisabi - 23 Eylül 2007 03:28)

 • comment image

  gözünü sevdiğim, görmüş geçirmiş müziği yapan balkan grubu. albümlerini dinleyip heyecanlanmamak, bi balkan ülkesine gidip nehrin üzerinden geçen güzelim taş köprünün üzerinde çıplak ayakla yürümek, dans etmek gibi hayaller kurmamak şahsım için mümkün değil. insanın içini bir anda müzikle doldurma ve yamulan psikolojiyi düzeltme becerilerini gerçekten takdir ediyorum.


  (indiegirl - 25 Ocak 2007 00:43)

 • comment image

  yaşı kemale ermiş birçok müzisyenin kariyerleri boyunca ulaşamadığı olgunlukta ve zenginlikteki bir müziği çocuk denecek bir yaşta bize hediye eden bu adam uzun zamandır unuttuğum nutku tutulma duygusunun ne olduğunu bana sırılsıklam yaşatmaktadır. şu an handiyse elimize doğmuş bu dehanın gelişimini izlemek hazırlandım bekliyorum.. sanki evladımın harika çocuk olduğu tespit edildi de onu kutluyorum.. (evladım ??) her neyse doyamadım ben bu gulag orkestar'a ve bunlar olay yerinden ilk cümlelerim.. her dinleyişte çoğalan "postcards from italy", "rhineland", "scenic world", "the bunker","mount wroclai" (saymak anlamsız) avrupa'yı rüzgarla, tuna'yla dolaşıyoruz.. döndüğümde buraya yeniden geleceğim..


  (brautigan - 30 Aralık 2006 20:59)

 • comment image

  insanı heyecanlandıran, bu tip şeyleri duyabildiği için mutlu eden müzikler yapan pek başarılı grup.


  (ashtraygirl - 14 Ekim 2006 21:04)

Yorum Kaynak Link : beirut