Süre                : 1 Saat 50 dakika
Çıkış Tarihi     : 31 Ağustos 2017 Perşembe, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Komedi,Drama,Romantik
Taglar             : marriage,white lie,cleric,love,australian
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Matchbox Pictures
Yönetmen       : Jeffrey Walker (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Andrew Knight (IMDB)(ekşi),Osamah Sami (IMDB)
Oyuncular      : Osamah Sami (IMDB), Don Hany (IMDB), Helana Sawires (IMDB), Robert Rabiah (IMDB)(ekşi), Khaled Khalafalla (IMDB), Asal Shenaveh (IMDB), Rodney Afif (IMDB), Ghazi Alkinani (IMDB), Majid Shokor (IMDB), Shayan Salehian (IMDB), Rahel Romahn (IMDB), Frances Duca (IMDB), Maha Wilson (IMDB), Natalie Gamsu (IMDB), Ryan Corr (IMDB), Aljin Abella (IMDB), Geneviève Picot (IMDB), Shahin Shafaei (IMDB), Rohan Nichol (IMDB), Spencer McLaren (IMDB), Lliam Murphy (IMDB), Faris Daniel (IMDB), Vienna Toma (IMDB), Jim Russell (IMDB), Behrouz Harvasi (IMDB), Yasser Al-Ali (IMDB), Ali Yesilyurt (IMDB), Ramis Shlimon Isaac (IMDB), Amir Shirazi (IMDB), Daniel Dadrasan (IMDB), Georgina Naidu (IMDB), Andy McPhee (IMDB), Reece Vella (IMDB), Maia Absberg (IMDB), Simay Argento (IMDB), Gizelle Basiri (IMDB), Andrew Hondromatidis (IMDB), Paul Kfoury (IMDB), Adam May (IMDB), Blessing Mokgohloa (IMDB) >>devamı>>

Ali's Wedding (~ Ali sie zeni) ' Filminin Konusu :
Ali's Wedding is a movie starring Osamah Sami, Don Hany, and Helana Sawires. After a "white lie" which spirals out of control, a neurotic, naive and musically gifted Muslim cleric's eldest son must follow through with an arranged...


 • "1. sezon 2. bölümdür. sezon finali yaklaşıyor."
 • "(bkz: ali ağaoğlu'nun kızının bitmek bilmeyen düğünleri)"
 • "gelinin kaşlarının damadın sakalından daha gür olduğu düğündür."
 • "gelin kızımızın saçları neden havuç rengi kaşları neden kara anlamadığım düğündür. gelinliğe o kadar para verirken saçlara da bi ayar çekselermiş."
 • "gelin hanımın gelinliğiyle gündem olmuş düğündür.ama gelin hanım gelinlik giymiş gibi değil de daha çok gelinlik gelin hanımı giymiş gibi durmaktadır."
 • "sade bir düğündür.gelin hanımın gelinliği ile 5 evin perdesi çıkar. maşallah.bu arada resim değildir o resim olsa duramazdık. *edit: evet ev parası da çıkar o da olumlu."
Facebook Yorumları
 • comment image

  gelin kızımızın saçları neden havuç rengi kaşları neden kara anlamadığım düğündür. gelinliğe o kadar para verirken saçlara da bi ayar çekselermiş.


  (elftelya - 27 Aralık 2016 21:09)

 • comment image

  bir zengin düğünüdür.

  ali ağaoğlu'nu günahım kadar sevmem ve aşırı antipati duyarım. ancak evlenen çift için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. hoş olmuşlar, allah mesut eylesin.

  gelin hanımı beğendim, gelinliğin eteğinin uzunluğu hariç sadece ve hoş bir görünümü var.

  damat için ise aynı şeyi söyleyemeyeceğim. damat traşı diye bir şey var kardeşim. şöyle güzel bir traş olsa iyi olurdu. hatta ağaoğlu'ndan zorla traşa götürmesini bile beklerdim * bir de o papyon niye o kadar büyük lan.70'lerin yerli rock grubu gitaristleri gibi olmuş. ama totalde çift birbirine yakışmış.

  düğünün fotoğrafları hariç birşey görmedim ama salonun şaşasını masayı falan bir kenara bırakırsanız bir aile düğünü gibi görünüyor.

  konuklara bakınca ise sanırım gelin hanımın sevdiği dizilerin tüm oyuncuları gelmiş : paramparça, anne, cesur ve güzel v.s.

  bana komik gelen tek detay ise serdar ortaç'ın şu fotoda leblebi kadar kafası *


  (gil estel - 27 Aralık 2016 10:38)

 • comment image

  gelin hanımın gelinliğiyle gündem olmuş düğündür.
  ama gelin hanım gelinlik giymiş gibi değil de daha çok gelinlik gelin hanımı giymiş gibi durmaktadır.


  (kursun gecirmez kalem - 26 Aralık 2016 18:37)

 • comment image

  reklamdır.

  ali ağaoğlu pr çalışması yapmayı çok iyi biliyor. zaten düğün sonrası çıkan haberler ali ağaoğlu'nun ben batmadım şöyle zenginim böyle zenginim çırpınmasından başka birşey değil.

  reklama alet olmayın derim.


  (rich peach - 26 Aralık 2016 18:36)

 • comment image

  ben gittim. sarı kola sıcak, pasta bayattı. orkestra güzel çalmadı. taki töreni kalabalıktı. (bu arada çeyrek taktim!) erkek tarafından birkaç kişi halay başı için kavga etti sonna tatlıya bağlandı. biz erken kaçtık dışarıda tekel büfenin önünde ali abi * yi bira içerken gördük. el salladım o da eliyle cugara var mı? işareti yaptı. verilen çerez de bayatmış, meh!


  (kaymakli kunefe - 26 Aralık 2016 18:29)

 • comment image

  sade bir düğündür.

  gelin hanımın gelinliği ile 5 evin perdesi çıkar. maşallah.

  bu arada resim değildir o resim olsa duramazdık. *

  edit: evet ev parası da çıkar o da olumlu.


  (eksi peace - 26 Aralık 2016 18:22)