Süre                : 1 Saat 29 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Mart 2012 Cuma, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Chris Fisher (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Thomas Berger (IMDB)(ekşi),Chris Fisher (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Luke Wilson (IMDB)(ekşi), Samuel L. Jackson (IMDB)(ekşi), Leslie Bibb (IMDB)(ekşi), Peyton List (IMDB)(ekşi), Muse Watson (IMDB)(ekşi), Tracie Thoms (IMDB)(ekşi), Bret Roberts (IMDB)(ekşi), Jason Alan Smith (IMDB)(ekşi), Tina Parker (IMDB), Danny Epper (IMDB), Ryan Lee (IMDB), Sam Robbins (IMDB), Gabrielle Harvey (IMDB), Jillian Batherson (IMDB), Avi Lake (IMDB), Ritchie Montgomery (IMDB), Dustan Costine (IMDB), Laura Flannery (IMDB), James Rawlings (IMDB)

Meeting Evil ' Filminin Konusu :
Meeting Evil is a movie starring Luke Wilson, Samuel L. Jackson, and Leslie Bibb. John is taken on a murder-fueled ride by a mysterious stranger that transforms the weak-willed, disillusioned husband and father into a desperate hero...


  • "1,5 saatlik anlamsız bir film. film boyunca sıkıntıdan maillarimi temizledim, boş boş internette takıldım.filmde izlenecek tek şey peyton list. ama inanın o bile kurtarmıyor."
  • "başrolünde samuel jackson ve luke wilson'ın olduğu vasatın hemen üstünde sıradan bir filmçok boş vaktiniz varsa bu film ile değerlendirilebilir"
Facebook Yorumları
  • comment image

    başrolünde samuel jackson ve luke wilson'ın olduğu vasatın hemen üstünde sıradan bir film
    çok boş vaktiniz varsa bu film ile değerlendirilebilir


    (urthoalvar - 15 Temmuz 2012 11:30)

Yorum Kaynak Link : meeting evil