Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Nisan 2012 Cuma, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Cinayet,Drama,Heyecanlı
Ülke                : Kanada
Yapımcı          :  H2O Motion Pictures , 2262730 Ontario , Middle Child Films Inc.
Yönetmen       : David Weaver (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Elan Mastai (IMDB),David Weaver (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Samuel L. Jackson (IMDB)(ekşi), Luke Kirby (IMDB)(ekşi), Ruth Negga (IMDB)(ekşi), Alan C. Peterson (IMDB)(ekşi), Gil Bellows (IMDB)(ekşi), Aaron Poole (IMDB)(ekşi), Tom McCamus (IMDB)(ekşi), Martha Burns (IMDB)(ekşi), Deborah Kara Unger (IMDB), Tom Wilkinson (IMDB), Rob Archer (IMDB), Diana Leblanc (IMDB), Rufus Crawford (IMDB), Andrew Butcher (IMDB), Frank Moore (IMDB), Brian Stillar (IMDB), Harrison Smith (IMDB), Tyler Bruce (IMDB), Chris Gibbs (IMDB), Jonas Chernick (IMDB), Sergio Buitrago (IMDB), Stephen Eric McIntyre (IMDB), Farzad Sadrian (IMDB), Naomi Snieckus (IMDB)

The Samaritan (~ Fury) ' Filminin Konusu :
Cezaevinde yirmi yıl yattıktan sonra dışarı çıkan  Foley (Samuel L. Jackson) artık eski o kirli hayatını geride bırakarak o yasadışı işlere tövbe etmiştir. Yeni bir hayata başlamaya çalışan Foley Iris (Ruth Negga) işimli çok güzel bir kadınla tanışmaktadır. ancak işler istediği gibi gitmez ve geçmişi sürekli peşinde rahatsız etmektedir.

Facebook Yorumları
  • comment image

    samuel jackson'ın emeklilik ikramiyesi için getirin ne çekiyosunuz oynarım babuş filmleri silsilesinin bitmemesi sonucu ortaya çıkan bir diğer filmi. bu kez senaryo yazmağa bile üşenmişler ki, filmin ilk yarım saatini izleyen herkesin yok artık diyebileceği bir apartmaya vesile olmuşlar. hani uzunca bir esaretten kurtulduktan sonra yollarının kesiştiği dişi öz akrabası çıkan kahırlı adam mevzuları falan.


    (baal - 18 Temmuz 2012 06:53)

Yorum Kaynak Link : the samaritan