Süre                : 1 Saat 30 dakika
Çıkış Tarihi     : 20 Nisan 2012 Cuma, Yapım Yılı : 2012
Türü                : Cinayet,Drama,Heyecanlı
Taglar             : Gıcırtı,Hapishane,ensest,Brezilya,uyuşturucu bağımlılığı
Ülke                : Kanada
Yönetmen       : David Weaver (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Elan Mastai (IMDB),David Weaver (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Samuel L. Jackson (IMDB)(ekşi), Luke Kirby (IMDB)(ekşi), Ruth Negga (IMDB)(ekşi), Alan C. Peterson (IMDB)(ekşi), Gil Bellows (IMDB)(ekşi), Aaron Poole (IMDB)(ekşi), Martha Burns (IMDB)(ekşi), Deborah Kara Unger (IMDB)(ekşi), Tom Wilkinson (IMDB), Rob Archer (IMDB), Rufus Crawford (IMDB), Jonas Chernick (IMDB), Farzad Sadrian (IMDB), Naomi Snieckus (IMDB)

The Samaritan ' Filminin Konusu :
The Samaritan is a movie starring Samuel L. Jackson, Luke Kirby, and Ruth Negga. After twenty years in prison, Foley is finished with the grifter's life. When he meets an elusive young woman named Iris, the possibility of a new...

Facebook Yorumları
  • comment image

    samuel jackson'ın emeklilik ikramiyesi için getirin ne çekiyosunuz oynarım babuş filmleri silsilesinin bitmemesi sonucu ortaya çıkan bir diğer filmi. bu kez senaryo yazmağa bile üşenmişler ki, filmin ilk yarım saatini izleyen herkesin yok artık diyebileceği bir apartmaya vesile olmuşlar. hani uzunca bir esaretten kurtulduktan sonra yollarının kesiştiği dişi öz akrabası çıkan kahırlı adam mevzuları falan.


    (baal - 18 Temmuz 2012 06:53)

Yorum Kaynak Link : the samaritan